SLAVEN BELUPO NIJE USPIO U OSIJEKU

03.12.2017.


Nakon dvije pobjede za redom s Rudešom i Istrom naša je momčad u 18. prvenstvenom kolu izgubila u gostima kod Osijeka, koji se predstavio u boljem izdanju i zasluženo osvojio sva tri boda.
Nisam očekivao ovako dobar Osijek koji je od početka pa do kraja igrao agresivno i karakterno. Naravno da mu čestitam na pobjedi, iako smo i mi imali svojih prigoda koje nažalost nismo realizirali – kazao je nakon utakmice u Gradskom vrtu trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i dodao:
Planove o pozitivnom rezultatu pomrsio nam je drugi pogodak Osječana koji nas je omeo u našim namjerama – istaknuo je između ostalog trener našeg kluba.

Slaven Belupo u utorak igra prijateljsku utakmicu sa zagrebačkim HAŠK-om na kojoj će trener Ivković najvjerojatnije dati prigodu igračima koji imaju manju miutažu u prvoligaškim nastupima. Susret počinje u 11.30 sati