SLAVEN BELUPO NIJE USPIO OSVOJITI BODOVE S HAJDUKOM u POSLJEDNJEM PRVENSTVENOM KOLU

27.05.2017.


Iako je Slaven Belupo imao više od igre i više prigoda za pogotke ostao je pred svojim navijačima bez sva tri boda u susretu s Hajdukom, koji je spretno i sretno došao do pobjede pred ispunjenom tribinom koprivničkog stadiona u posljednjem prvenstvenom kolu.

Čestitam Splićanima, broje se samo pogoci dok se prigode zaboravljaju. Za mene je Hajduk zasluženo pobijedio jer je znao iskoristiti naše slabosti, posebno u obrani dok mi nismo realizirali nekoliko vrlo dobrih, da ne kažem odličnih prigoda – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:

I na današnjoj utakmici smo prikazali dobru igru, kao i na nekoliko posljednjih utakmica, ali bodovi su otišli na suparničku stranu. Prvenstvo je završeno i odmah odlazimo na odmor – rekao je Željko Kopić, dok je strateg Hajduka Juan Carillo istaknuo:

Bili smo bolji u prvom poluvremenu, Futacs je dao dva gola, imao još dvije prilike i mislim da našoj pobjedi nema prigovora – zaključio je Carillo.