Slaven Belupo nakon jedanaesteraca do 1/4 finala Kupa

26.10.2021.

Nogometaši Slaven Belupa plasirali su se u 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Bolji su nakon jedanaesteraca bili od Šibenika s ukupnih 6:4. U regularnom dijelu rezultat je bio 1:1.

U prvom poluvremenu vidjeli smo nekoliko prilika s obje strane. Hadžić je u sedmoj minuti tukao pokraj gola s 13 metara, dok je Zapatin udarac iz daljine tri minute kasnije obranio Đaković. Domaćin je prijetio preko Badoye i Jakoliša, no Čović je bio na visini zadatka.

Nakon opasnosti pred našim golom i golom domaćina, Slavenaši su poveli u 65. minuti. Krstanović je izborio, a onda i realizirao jedanaesterac za 0:1. U 76. minuti susreta Kocijan je zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton te je naša momčad ostala s igračem manje. Šibenik je izjednačio u 90. minuti preko Ćurića koji je zabio s 11 metara za 1:1. Nakon produžetaka rezultat se nije mijenjao te je pobjednika odlučila lutrija jedanaesteraca. Spretnija i sretnija bila je naša momčad!