SLAVEN BELUPO – NAFTA 2:0

24.03.2007.


Slaven Belupo pobijedio je slovenskog prvoligaša Naftu iz Lendave u prijateljskoj utakmici odigranoj u subotu poslije podne u Molvama. Naša je ekipa odigrala vrlo sigurno u obrani, a iz nekoliko prigoda pred vratima suparnika postigla je dva pogotka. Mrežu gostiju prvi je zatresao Bojan Vručina u 32. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Dario Zahora u 65. minuti.

SLAVEN BELUPO: Lisjak, Bošnjak, Kristić, Kokalović, Bodrušić, Mumlek, Spić, Radiček, Posavec, Dodik, Vručina (još su igrali: Delić, Poljak, Kelemen, Prpić, Elez, Jambrušić). TRENER: Elvis Scoria.

NAFTA: Luk, Zemljič, Bogdanovič, Bukovec, Čeh, Gerenčer, Celcar, Benko, Eterović, Kovačevič, Bunc (još su igrali: Zore, Kulčar, Celinger). TRENER: Milko Đurovski.

STRIJELCI: 1:0 Vručina (41), 2:0 Zahora (65).