Slaven Belupo na Rogli dočekali odlični uvjeti, u 18 sati protiv rumunjske Astre

02.07.2019.


Nogometaše Slaven Belupa dočekali su odlični uvjeti na slovenskoj Rogli. Vrhunski hotel, ljubazno osoblje, nogometno igralište udaljeno tek 10-ak metara od soba igrača, savršeno vrijeme i odlična hrana omogućuju našim nogometašima da u potpunosti budu koncentrirani na treninge i pripreme za predstojeće prvenstvo.

– Već se nekoliko godina u nizu vraćamo na Roglu što je znak da smo zaista zadovoljni uvjetima. Sami smo u hotelu, imamo pristup odličnom terenu i odličnoj teretani, vrijeme je idealno, hrana odlična, domaćini ljubazni… Imamo sve da budemo maksimalno fokusirani na svaki trening. Došli smo u Sloveniju spremiti se fizički i taktički, ali i dodatno homogenizirati ekipu – rekao je kapetan Mateas Delić.

Momčad trenera Ivice Sertića već je odradila dva treninga, a popodne će odigrati i prvu pripremnu utakmicu u sklopu drugog dijela priprema. Protivnik će od 18 sati biti rumunjska Astra.