SLAVEN BELUPO NA PRIPREMAMA U POREČU

22.01.2008.


Trener Krunoslav Jurčić i stručni stožer u ovoj fazi priprema rade s 28 igrača: Vanja Iveša, Silvio Rodić, Petar Bošnjak, Matija Kristić, Dalibor Božac, Dalibor Poldrugač, Ronald Šiklić, Danijel Radiček, Kristijan Čaval, Dejan Šomoci, Srebrenko Posavec, Željko Sopić, Mateas Delić, Stjepan Poljak, Mato Jajalo, Mario Jurić, Dino Kresinger, Asim Šehić, Bojan Vručina, Goran Bulić, Franjo Tepurić, Elvis Kokalović, Saša Vukonić, Matija Lončar, Jurica Vručina, Mario Gregurina, Vedran Purić i Alen Šimunić.
Slaven Belupo je za vrijeme boravka u Poreču smješten u hotelu Parentium u Zelenoj laguni. U srijedu je na rasporedu prijateljska utakmica s porečkim Jadranom, u četvrtak će druga momčad odigrati protiv druge postave Rijeke, a u subotu će se naša ekipa susresti sa slovenskim prvoligašem CMC Publikumom.