SLAVEN BELUPO NA ODMORU DO 14. LIPNJA

24.05.2010.


Nakon zajedničke večere igrača, stručnog stožera, članova klupske uprave i svih zaposlenih u klubu, nogometaši Slavena Belupa otišli su na odmor i ponovno će se okupiti 14. lipnja na koprivničkom stadionu, te krenuti s pripremama za novu prvoligašku sezonu. U međuvremenu će se održati sjednica Uprave kluba na kojoj će se analizirati prošlo prvenstvo i donijeti važne odluke vezane uz klupski proračun, te igrački i stručni kadar.
Kao što je poznato i sljedeće sezone Prva HNL imat će 16 klubova, od kojih su novi članovi Split i Hrvatski dragovoljac, dok su zbog slabih rezultata prvoligaško društvo morali napustiti posljednja Croatia Sesveta i pretposljednje Međimurje.
Od sezone 2011/2012., Prva HNL imat će najviše 12, ili 10 klubova i zato je vrlo važno s kakvim će igračkim kadrom farmaceuti krenuti u iduće prvenstvo, čiji je start predviđen 24. srpnja.