SLAVEN BELUPO NA DESETODNEVNIM PRIPREMAMA U TURSKOJ

04.02.2008.


Trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić i suradnici iz stručnog stožera na pripremama u Turskoj rade s 25 igrača. To su: Vanja Iveša, Silvio Rodić, Goran Bulić, Petar Bošnjak, Matija Kristić, Dalibor Božac, Dalibor Poldrugač, Ronald Šiklić, Danijel Radiček, Kristijan Čaval, Dejan Šomoci, Srebrenko Posavec, Željko Sopić, Mateas Delić, Stjepan Poljak, Mato Jajalo, Mario Jurić, Dino Kresinger, Asim Šehić, Franjo Tepurić, Elvis Kokalović, Mario Gregurina, Vedran Purić, Hrvoje Ajduković i Nenad Erić.
U srijedu naša momčad igra prijateljsku utakmicu s Dinamom iz Bukurešta (Rumunjska), u petak sa Jeff United (Japan), a u nedjelju s Duklom iz Banske Bystrice (Slovačka). Posljednja provjera na rasporedu je u utorak, 12. veljače, kad će Slaven Belupo u Antalyji odigrati prijateljsku utakmicu s Polonijom Bytom (Poljska).