SLAVEN BELUPO – KRILJA SOVJETOV 0:0

24.01.2013.


Već prvog dana priprema u Turskoj Slaven Belupo je odigrao prijateljsku utakmicu s ruskim prvoligašem Krilja Sovjetov iz Samara neodlučeno 0:0.
Obje momčadi imale su po nekoliko povoljnih prigoda, ali ih nisu uspjele iskoristiti tako da su mreže ostale netaknute.
U našem sastavu prvi put su ove zime igrali Rak, koji zbog ozljede nije nastupio od polovice prošlog jesenskog prvenstva i oporavljenik Vugrinec. Obojica su odigrala po jedno poluvrijeme.
Sljedeću prijateljsku provjeru u Antalyji Slaven Belupo će imati u subotu, a suparnik će mu biti rumunjski prvoligaš Petrolul.

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin), Barić (Od 60. Tucaković), Pranjić (od 65. Senić), Maras, Geng (od 60. Šaban), Purić (od 60. Takač), Čanađija (od 60. Rak), Glavica (od 46. Herent), Vugrinec (od 46. Jelavić), Delić, Novinić (od 60. Maretić).

TRENER: Roy Ferenčina.

KRILJA SOVJETOV: Vjeramko, Tsalagov, Kontsedalov, Verkovtsov, Teles, Taranov, Vorobjev, Drahun, Baljajkin, Nemov, Caballero; drugo poluvrijeme: Makarov, Verkovtsov, Kontsedalov, Ibrahimgadzijev (od 73. Jelisejev), Kuharčuk, Goreux, Kilidze (od 73. Joseph-Reinette), Kuzmičev, Sukov, Svežov, Lahijalov.

TRENER: Gadzi Gadzijev.