SLAVEN BELUPO KRENUO S PRIPREMAMA

14.06.2010.


Nogometaši Slavena Belupa danas su pod vodstvom novog trenera Mile Petkovića i njegovih suradnika: Josipa Omrčene-Čeke, Pave Crnca i Branka Balija započeli s pripremama za sljedeću prvoligašku sezonu.
Uoči izlaska na travnjak Gradskog stadiona igrače i stručno vodstvo pozdravio je predsjednik kluba Stanislav Biondić, koji je naglasio da o koprivničkih nogometaša očekuje profesionalni pristup radu i primjerne rezultate, dok je novo-stari trener Petković kazao:
Prvih desetak dana trenirat ćemo u Koprivnici, gdje ćemo koristiti otvorene terene i teretanu, a vježbat ćemo dva puta dnevno. Nakon koprivničkih priprema odlazimo na Kupres, gdje ćemo također boraviti desetak dana, te odigrati nekoliko prijateljskih utakmica. Od vas očekujem da ćete iskoristiti priliku koju vam klub pruža i da ćemo se nakon sljedeće sezone opet vratiti u Europu – napomenuo je između ostalog Mile Petković.
Prvom treningu nazočili su sljedeći igrači: Pelin, Rodić, Bulić (vratari), Kokalović, Rogulj, Maras, Puljić, Marčić, Labudović, Geng, Poldrugač (braniči), Nynkeu, Gregurina, Papa, Jakšinić, Bagarić (vezni), Vojnović, Mujanović, Bušić, Poredski, Tepurić (napadači), te šestorica darovitih igrača iz juniorske i kadetske momčadi Slavena Belupa.
Kako smo doznali, popis pojačanja farmaceuta još nije zaključen, a klupski direktor Robert Markulin koji je također bio nazočan prvom treningu najavio je za utorak, kada službeno počinje prijelazni rok još jedno provjereno igračko ime koje će doći u Slaven Belupo.
Do sada su klub napustili Srebrenko Posavec, Mario Jurić, Nikola Šafarić i Kristijan Čaval.