SLAVEN BELUPO KRENUO S PRIPREMAMA ZA PROLJETNO PRVOLIGAŠKO PRVENSTVO

08.01.2018.


Trener Tomislav Ivković zajedno sa svojim suradnicima obavio je danas prije podne prozivku igrača Slavena Belupa i krenuo s pripremama za proljetni dio natjecanja.

Nakon pozdravnih riječi tehničkog direktora kluba Roberta Kerovca i glavnog trenera igrači su s prvim treningom započeli na pomoćnom travnjaku pod vodstvom novog kondicijskog stručnjaka Luke Bašića.

Prvom okupljanju nedostajali su Mirko Ivanovski koji će se sutra pojaviti na treningu i Kristijan Bistrović zbog liječničkih pregleda, no na prvoj prozivci bili su novopridošli igrači iz pulske Istre 1961 David Puclin i Tome Kitanovski, te vratar Damjan Kurtanjek koji se vratio s posudbe iz trećeligaša Koprivnice.

Na “probnom radu” su također Vlatko Stojanovski napadač NK Dugopolje i Damir Bektić iz njemačkog FC Hertza, a treninzima je priključen i daroviti klupski kadet Arijan Brković.

Uz svakodnevne treninge na Gradskom stadionu naša će momčad još koristiti teretanu i zimski bazen  na Cerinama.

Za sada, iako još ima naznaka o novim imenima u našem klubu treninzima su nazočni:

Antun Marković, Damjan Kurtanjek, Karlo Slukić (vratari), Mihael Rebernik, Vinko Međimorec, Aleksandar Jovičić, Miloš Vidović, Bruno Goda, Benjanin Tatar, Pejo Pejić, Selim Bouadla, David Arap, Mateas Delić, Mihael Mladen, Vedran Purić, Ivan Dolček, Nikola Katić, Zvonimir Šarlija, Ante Vrljičak, Mirko Ivanovski, Kristijan Bistrović, Božo Musa, Bruno Bogojević, Dinko Trebotić, Tome Kitanovski, David Puclin, Arijan Brković, Vlatko Stojanovski i Damir Bektić.