SLAVEN BELUPO KRENUO S PRIPREMAMA ZA NOVU NATJECATELJKU SEZONU

12.06.2017.


Nogometaši Slavena Belupa danas su pod vodstvom trenera Željka Kopića i njegovih suradnika krenuli s pripremama za sljedeću natjecateljsku sezonu.

Igrače je uoči prvog treninga pozdravio predsjednik kluba Hrvoje Kolarić koji im je zaželio uspješnu novu sezonu te naglasio, da će Uprava koprivničkog prvoligaša učiniti sve kako bi momčad imala optimalne uvjete za rad i nastupe te polučila rezultate koji se od nje očekuju, dok ih je trener Kopić upoznao s programom kompletnih priprema.

Kao što je od prije poznato od igrača iz prošlog prvenstva ugovorne obveze istekle su Christensenu, Stevanoviću, Gregurini, Tadiću, Buriću, Melnjaku i Radiću koji su otišli iz kluba, dok se od novih igrača na prvom treningu pojavili Bruno Telushi (27) koji je do sada nastupao za Flamurtari Vlore (klub albanske Superlige), Zvonimir Šarlija i Marko Martinaga koji su bili na posudbi u Solinu, odnosno u Varaždinu.

Uz njih na prvoj prozivci su bili: Goran Blažević, Antun Marković, Karlo Slukić (vratari), Vinko Međimorec, Aleksandar Jovičić, Heber Arujo Dos Santos, Selim Bouadla, David Arap, Vedran Purić, Gordan Barić, Nikola Katić, Mirko Ivanovski, Kristijan Bistrović, Božo Musa, Bruno Bogojević, Ivan Jajalo, Matko Zirdum, Mihael Mladen, Tomislav Srbljinović, Ivan Dolček i Ivijan Svržnjak, a sutra se očekuje dolazak Fidana Alitija koji je jučer igrao za reprezentaciju Kosova.

Tijekom prijelaznog roka koji počinje 15. lipnja u naš klub se očekuje dolazak još nekoliko poznatih igračkih imena.