SLAVEN BELUPO KRENUO S PRIPREMAMA

11.01.2010.


U ponedjeljak prije podne nogometaši Slavena Belupa započeli su s pripremama za proljetno prvoligaško prvenstvo. U odnosu na jesensku sezonu u momčadi farmaceuta više nema Mađara Csabe Csizmadije, a još su otpali Igor Gal i Krunoslav Jambrušić, koji se u prvom dijelu natjecanja nisu nametnuli treneru Zlatku Daliću. Sporazumni raskid ugovora dobio je i Mario Bilen, koji se najvjerojatnije vraća u Vinkovce, iako će ovaj tjedan vježbati s nogometašima koprivničkog prvoligaša. Od novih igrača u Slaven Belupo je došao Filip Marčić, bivši igrač Hajduka, Bordeauxa, Rijeke i danskom Midtyllanda koji igra na desnom boku, a prema potrebi može zauzeti i mjesto na zadnjem veznom.
Uoči prvog treninga igrače i stručni stožer pozdravio je direktor kluba Robert Markulin, dok ih je trener Zlatko Dalić upoznao s planom priprema koje će se obaviti u Koprivnici, Medulinu i turskoj Antalyji.