SLAVEN BELUPO KREĆE SA ZIMSKIM PRIPREMAMA

06.01.2011.


U petak prije podne (7. siječnja) nogometaši Slavena Belupa okupit će se na Gradskom stadionu i krenuti sa zimskim pripremama za proljetnu prvoligašku sezonu.
Među igračima iz jesenskog prvenstva neće biti Mateasa Delića koji karijeru nastavlja u Južnoj Koreji, te Labudovića i Tepurića na koje u klubu više ne računaju. Prema riječima sportskog direktora Romana Sovića u zimske pripreme farmaceuta uključit će se i nekoliko darovitih juniora.
Prvih deset dana zimskim priprema Slaven Belupo će obaviti na koprivničkom stadionu, dok će 15. siječnja odigrati prijateljsku utakmicu sa Zagrebom. Dva dana kasnije odlazi na desetodnevne pripreme na Krk gdje će boraviti do 27. siječnja.
U tom razdoblju odigrat će tri prijateljske utakmice: s Krkom (19. siječnja), zatim s Rijekom (22. siječnja) i Omišljem dan kasnije. Nakon povratka s Krka Slaven Belupo će u Koprivnici boraviti do 31. siječnja kada odlazi na desetodnevne pripreme u Medulin, gdje će također odigrati nekoliko prijateljskih susreta.