SLAVEN BELUPO KORISTIO 22 IGRAČA

11.03.2008.


Samo jednog igrača više koristio je Krunoslav Jurčić za momčad Slaven Belupa pri čemu su Sopić i Iveša također nastupili na svim utakmicama. Po 23 igrača nastupila su za Zadar (samo Batkoski na svih 22) i Zagreb koji nema niti jednog igrača sa nastupima na svih 22.utakmice, a za Osijek 25 time da je Marin Skender odigrao svih 22. Trener Cibalie, Srećko Lušić, koristio je usluge 26 igrača tijekom jeseni i nemaju niti jednog igrača sa 22 nastupa kao niti Dinamo za kojeg je nastupilo ukupno 28 igrača, Šibenik sa 29 igrača te Varteks sa 30 igrača . Tri kluba koristila su nešto veći broj igrača od prosjeka čemu su vjerojatno pridonijele i promjene trenera tijekom prvenstva: za Hajduk su nastupila 33 igrača, za Međimurje 34, a najviše, čak 35, za Inter-Zaprešić pri čemu nijedan od ta tri kluba nema igrača sa nastupima na svim utakmicama prvog dijela.