SLAVEN BELUPO JOŠ JEDNOM OSTAO NEPOBIJEĐEN U GOSTIMA

02.10.2016.


U posljednjoj utakmici 11. prvoligaškog kola Slaven Belupo je gostovao u Vinkovcima kod Cibalie gdje je bio bolja momčad svih 90 minuta, imao više izglednijih prigoda i prava je šteta što nije postigao pun pogodak. No i s neodlučenim rezultatom (0:0) može biti zadovoljan jer je zadržao šest bodova prednosti ispred Vinkovčana i mirnije nastavlja prvenstvenu utrku.
Zadovoljan sam što smo drugi put za redom ostali nepobijeđeni u gostima i to s momčadima koje se na ljestvici nalaze ispod nas i koje smo na startu prvenstva pobijedili na našem travnjaku. U Vinkovcima smo imali prigodu utakmice koju je bilo teže promašiti nego realizirati, ali to se događa u nogometu – istaknuo je nakon susreta trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:
Igrali smo čvrsto u obrani, vezni red je također djelovao sigurno i mislim da smo bili bliže pobjedi. Prvenstvenu stanku dočekujemo na šestom mjestu i od utorka krećemo s pripremama za susret s Dinamom – rekao je trener našeg kluba.