SLAVEN BELUPO JOŠ JEDNOM OSTAO BEZ BODOVA NA POLJUDU

16.02.2015.


Iako je imao više od igre koprivnički prvoligaš još jednom je poražen od Hajduka na poljudskom stadionu. Izgubio je susret u kojem je mogao postići barem polovičan rezultat da njegovi igrači, posebno u obrani nisu napravili kardinalne greške koje su ga skupo stajale.

Spomenutih propusta bio je svjestan i trener naše momčadi Ante Čačić, koji je nakon nastupa na Poljudu rekao:

Olako smo primili pogotke i na taj način bili najbolji čestitari Hajduku za njegov rođendan. Ne mogu shvatiti da nam se to dogodilo upravo kada smo imali terensku premoć i kad se Hajduk branio na svojoj polovici. Imali smo veći posjed lopte svih 90 minuta, ali nam je nedostajalo odlučnosti u samoj završnici. Veseli me što smo utakmicu stalno držali u neizvjesnosti i pokazali da su naše mogućnosti veće od postignutog rezultata – kazao je između ostalog razočarani trener naše momčadi, koji se već okrenuo sljedećoj utakmici s Istrom 1961 u petak na koprivničkom stadionu.