SLAVEN BELUPO JE VRLO DOBROM IGROM ZASLUŽENOM OSVOJIO BOD S VODEĆOM RIJEKOM

20.11.2016.


Nakon neodlučenog ishoda s vodećom Rijekom i osvojenom boda navijači našeg kluba zadovoljni su napustili Gradski stadion, a s neriješenim ishodom bio je zadovoljan i i trener Slavena Belupa Željko Kopić koji je na pressici rekao:
U prvom poluvremenu dominirali smo travnjakom, imali nekoliko prigoda od kojih najbolju nismo iskoristili u 40. minuti. Zadovoljan sam neodlučenim rezultatom jer su Riječani trenutačno naša najbolja momčad i osvojeni bod s njima je dobitak za nas. Ukupni dojam po meni je jako dobar i mislim da ćemo u sljedećim utakmicama nastaviti takvom igrom. Svim igračima čestitam, a posebno su me ugodno iznenadili Bouadla i Heber, dok nam je ozlijeđeni Stevanović jako nedostajao – zaključio je Željko Kopić, dok je trener Rijeke Matjaž Kek dodao:
Bila je to za nas teška utakmica, nismo je odigrali najbolje, dok je Slaven bio borben, snažan i u dobroj igri zaslužio bod. Mislim da je neodlučeni rezultat realan – kratko je rekao Matjaž Kek.