SLAVEN BELUPO JE UZ ZNAČAJNU NOVČANU UŠTEDU POSTIGAO VELIKI USPJEH – REKAO JE PREDSJEDNIK HRVOJE KOLARIĆ

20.07.2016.


Jučer je održana redovita Skupština NK Slaven Belupo na kojoj je predsjednik kluba Hrvoje Kolarić podnio izvješće o radu i rezultatima koprivničkog prvoligaša u prošloj godini.
– Kao što je poznato naš klub je napravio veliki uspjeh igrajući prošle sezone u finalu Hrvatskog nogometnog kupa, gdje je tijesno izgubio (2:1) od najbolje hrvatske momčadi zagrebačkog Dinama, dok je u prvenstvenom natjecanju osvojio sedmo mjesto. Sve to postignuto je uz značajnu uštedu novčanih sredstava koja su proračunski bila znatno manja nego prošlih sezona – kazao je između ostalog Hrvoje Kolarić.
Članovi Skupštine jednoglasno su prihvatili podnijeto izvješće, kao i izvješće Nadzornog odbora.
U ime sponzora pivovare Carlsberg za novog člana Uprave kluba izabran je Dario Bodulica, dok je za novog predsjednika Skupštine kluba izabran dosadašnji predsjednik Damir Barišić, a njegovog zamjenika Damir Bijač.