SLAVEN BELUPO JE UZ DVA PROPUŠTENA JEDANAESTERCA OSTAO BEZ BODOVA

25.02.2017.


U svom prvom proljetnom nastupu pred koprivničkim navijačima Slaven Belupo je propustio veliku prigodu.
Neočekivano je izgubio od Splita iako je bio bolja momčad, ali u nogometu se priznaju samo golovi koji odlučuju o konačnom ishodu.
Čestitam Splitu na pobjedi, ali što reći nakon ovakve utakmice? Iako smo izgubili nemam primjedbe na zalaganje svojih igrača, no danas zaista nismo imali sreće. Kad propustiš realizirati dva jedanaesterca onda ništa nije nemoguće. Još uvijek ne mogu vjerovati što nam se dogodilo jer sve smo učinili da osvojimo sva tri boda i obradujemo naše navijače, ali u tome nismo uspjeli. Ne preostaje nam drugo nego se pripremiti za sljedeću utakmicu u Puli – kazao je razočarani trener naše momčadi Željko Kopić, dok je gostujući strateg Bruno Akrapović dodao:
Slaven Belupo je bio uvjerljivo bolji, ali naša je pobjeda zaslužena jer smo postigli prekrasan pogodak. Ova nam je pobjeda dala krila za prvoligaški opstanak – zaključio je Akrapović.