SLAVEN BELUPO JE POGOTKOM IVANOVSKOG SVLADAO LOKOMOTIVU

22.07.2017.


Naša momčad je u svom prvom nastupu pred domaćim navijačima u novoj prvoligaškoj sezoni osvojila sva tri boda svladavši zagrebačku lokomotivu 1:0, a pobjednički pogodak postigao je Mirko Ivanovski u 60. minuti igre.

Vrijeme je bilo vrlo teško za igru, ali naši dečki su dali sve od sebe i zasluženo osvojili bodove. Lokomotiva je dobra momčad, no mi smo imali više od igre, nekoliko dobrih prigoda i na kraju obradovali svoje navijače. Čestitam igračima na zalaganju i borbenosti i sada lakše nastavljamo prvenstvo – kazao je na pressici nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:

Bilo je i nekih stvari s kojima nisam zadovoljan ali to ćemo riješiti kroz treninge. Više moramo igrati prema naprijed jer je to ključ svakog uspjeha – istaknuo je Kopić, dok je trener Lokomotive Mario Tokić rekao:

Slaven Belupo je bio bolji i zasluženo pobijedio. Mi smo u drugom poluvremenu nešto pokušavali, ali bez ozbiljnije završnice – zaključio je Tokić.