SLAVEN BELUPO JE NAKON DVIJE GODINE IZGUBIO S RIJEKOM

28.08.2016.


Nakon dvije godine i sedam uzastopnih neodlučenih ishoda, Slaven Belupo je ostao bez sva tri boda s Rijekom na Rujevici koja ga je svladala 2:0.
Koprivnički trener Željko Kopić ostao je i bez dvojice ključnih igrača, Muse koji je dobio treći žuti karton i Jovičića koji je pri kraju prvog poluvremena morao u svlačionicu zbog dvije javne opomene odnosno crvenog kartona, tako da koprivničkom stručnjaku obojica neće biti na raspolaganju za sljedeću utakmicu s Lokomotivom na Gradskom stadionu.
Rijeka je zasluženo pobijedila, u našoj igri dosta toga nije bilo štimalo i prvenstvena stanka dobro će nam doći da se što bolje pripremimo za nastavak prvoligaške utrke – kratko je rekao nakon riječkog ogleda trener našeg kluba Željko Kopić.