SLAVEN BELUPO IZGUBIO SVA TRI BODA S INTEROM

15.10.2017.


Naši igrači zaista mogu žaliti što su ostali bez sva tri boda na domaćem terenu u susretu s Interom iz Zaprešića.

Iako smo bili bolja momčad, gosti su iskoristili svoje dvije prigode.

Ušli smo dobro u susret, imali nekoliko jako dobrih prigoda, a onda iz prvog udarca na naša vrata primili pogodak koji nas je neugodno iznenadio – kazao je nakon utakmice trener Željko Kopić i nastavio:

U drugom poluvremenu uveo sam Kendeša da dobijemo bolju napadačku igru, a nešto kasnije ubacio sam Trebotića i Ivanovskog. I kad smo krenuli po izjednačenje “presjekao” nas je još jedan pogodak Andrića no nismo sustali. Uspjeli smo smanjiti rezultat, imali prigoda za izjednačenje ali nismo uspjeli. Jako sam nesretan zbog ovog poraza, ali Interu čestitam na pobjedi – zaključio je nezadovoljni Kopić, dok je trener gostiju Samir Toplak dodao:

Presretan sam zbog ove pobjede za koju smo se pripremali dva protekla tjedna. Vratar Santini sjajno je branio i mislim da je naš uspjeh zaslužen – rekao je Toplak

U sljedećem kolu Slaven Belupo gostuje kod vinkovačke Cibalie.