Slaven Belupo izgubio od Sesveta

16.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u današnjoj su prijateljskoj utakmici poraženi od Sesveta rezultatom 2:4.  Utakmica se igrala na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu, a gosti iz Sesveta su iskoristili brojne promašaje naše momčadi i na kraju slavili. Poveli su u 15. minuti preko Kozića, dok je za 1:1 zabio Knoll u 30. minuti. Topić je dvije minute kasnije bio precizan za 1:2, a za novo izjednačenje pogodio je još jednom Knoll i to u 37. minuti susreta. U drugom poluvremenu trener Tomislav Stipić promijenio je cijelu momčad, a Sesvete su golovima Majića u 80. i Lovrića u 87. došle do pobjede rezultatom 2:4. Naši će nogometaši novu prijateljsku utakmicu igrati već sutra kada od 14 sati u Koprivnici gostuje Cibalija.

Prijateljska utakmica, Koprivnica, 16.01.2021.

Slaven Belupo – Sesvete 2:4

Slaven Belupo: Filipović – Bogojević, Prce, Božić, van Bruggen, Goda  – Glavčić, Bačelić Grgić, Lulić – Iličić, Knoll. Još su igrali: Čović, Čovo, Etoundi, Liklin, Mlinar, Paracki, Turanjanin, Zvonarek, Laušić, Janković, Jeffren, Krstanović. Trener: Tomislav Stipić.

Sesvete: Krkalić, Mikulić, Komorski, Kastrati, Brigić, Kožić, Zenko, Topić, Malekinušić, Sunagić, Geljić. Još su igrali: Ćabraja, Večerić, Čeko, Sabljo, Majcenić, Stojanović, Majić, Bošković, Bičanić, Matić, Lovrić, Ravlija. Trener: Dino Babić.

FOTO: Drava.info / Valentino Štefanek