Slaven Belupo izgubio od Osijeka

18.06.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u trećoj su prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu izgubili od Osijeka u Gradskom vrtu. Domaćin je slavio s minimalnih 1:0, a gol odluke postigao je Brlek u 18. minuti susreta. Obje su momčadi do kraja susreta imale nekoliko izglednih prilika, no rezultat se nije mijenjao. Trener Zoran Zekić pružio je priliku svim svojim igračima i igračima na probi. Slavenaše sutra čeka slobodan dan, a od ponedjeljka se vraćaju treninzima u Velikoj.

Prijateljska utakmica

Osijek, 18.6.

Osijek – Slaven Belupo 1:0

Osijek: Malenica – Bartolec, Škorić, Čeberko, Leovac – Jugović, Brlek, Caktaš – Fiolić, Mierez, Hiroš. Još su igrali: Barešić, Kolić, Nejašmić, Beljo, Gržan, Diego, Lončar, Daku, Petković, Bralić, Fućak, Topčagić, Grgić, Cvijanović, Lovrić, Miloš, Mance. Trener: Nenad Bjelica.

Slaven Belupo: Sušak – Bosec, Tepšić, Soldo, Falbo – Turanjanin, Marina, Jenjić – Crnac, Svržnjak, Laušić. Još su igrali: Marković, Hlevnjak, Božić, Eskinja, Martinaga,Bašić, Kocijan, Kvržić, Liklin, Branšteter, Mihalić, Famino. Trener: Zoran Zekić.