SLAVEN BELUPO IPAK IGRA U MARIBORU

11.02.2010.


Nogometaši Slavena Belupa na mini pripremama u Novigradu Istarskom smjestili su se u hotelu Maestral, a za svakodnevne treninga koriste hotelski teren kao i igralište hrvatskog trećeligaša Novigrada.
U potpuni trenažni proces uključeni su Filip Marčić i Kristian Čaval, dok će prema najavama fizioterapeuta Miroslava Jamnića, Alen Maras, Elvis Kokalović i Mateas Delić biti spremni za prvi proljetni nastup s Hajdukom u Splitu – 20. veljače.
Prijateljska utakmica sa slovenskim prvoligašem Mariborom, koja je zakazana za subotu u 15 sati u Mariboru najvjerojatnije će se igrati, ne bude li izrazito visokog snijega.
Nogometaši Slavena Belupa, dođe li do odigravanja prijateljskog susreta sa slovenskim jesenskim prvakom izravno će iz Novigrada krenuti u Maribor, iz kojeg će se nakon odigrane utakmice vratiti u Koprivnicu.