SLAVEN BELUPO – INTER 2:1

20.02.2011.


SLAVEN BELUPO: Nurković (od 46. Rodić), Poldrugač (od 46. Purić), Kokalović (od 46. Šestak), Rogulj, Maras (od 46. Bagarić), Milardović, Gregurina (od 46. Papa), Vojnović (od 46. Poredski), Poljak, Mujanović (od 46. Havojić), Benko (od 46. Jurakić).

Trener: Mile Petković.

INTER: Santini, Balić, Gulić, Yankep, Alilaj, Babić, Barišić, Herceg, Šarić, Valentić, Budimir (još su igrali: Jurić-Bare, Ivanović, Mršić, Jonjić, Bosec, Jančetić, Todorčev, Oršić, Kramarić, Hrnčević).

Trener: Ilija Lončarević.

Sudac: Jalžabetić (Koprivnica). Pomoćnici: Juriša (Koprivnica)i S. Rođak (Podravske Sesvete).

Strijelci: 1:0 – Poredski (47), 1:1 – Šarić (65), 2:1 – Rogulj (84).

Gradski stadion.

Gledatelja: 250.

Izvješće:

U posljednjoj prijateljskoj provjeri uoči početka proljetnog prvenstva snage su odmjerili Slaven Belupo i zaprešički Inter.
Nakon što je prvi dio susreta završio bez pogodaka u drugom poluvremenu farmaceuti su bili bolji od gostiju iz Zaprešića i pobijedili – 2:1.
Vodeći pogodak za Koprivničance postigao je Poredski vrlo lijepim udarcem s 18 metara u 47. minuti, a gosti su izjednačili 20-tak minuta kasnije golom Šarića, koji je kraj neoprezne obrane domaćina svladao vratara Rodića.
U nastavku susreta Slaven Belupo je imao više od igre i u 84. minuti, poslije ubačaja Bagarića iz slobodnog udarca s lijeve strane Rogulj je glavom neobranjivo svladao vratara Intera za pobjednički rezultat.
U sastavu farmaceuta igru je polovicom drugog poluvremena, zbog ozljede, morao napustiti Papa i najvjerojatnije neće biti u kadru igrača za proljetni star sa Splitom u Koprivnici – 26. veljače.