SLAVEN BELUPO – ILLICHIVETS 1:1

13.07.2014.


SLAVEN BELUPO: Picak, Purić, Fuštar (od 46. Grgić), Edson, Melnjak, Geng (od 77. Plazanić), Brlek, Barišić (od 70. Matoš), Delić (od 77. Filipović, Glavina (od 46. Vugrinec), Ozobić.
Trener: Elvis Scoria.
ILLICHIVETS: Galchuk, Putivtesev, Ishchenko, Ochigava (od 20. Shevchuk), Gryn, Oberenko, Myshnov, Churko, Targamadze, Totovytskyi, Kulach (još su igrali: Budiku, Yavorovski, Aksonov,Garashchenkov, Myshnov, Kisil, Yanakov, Fedotov, Filippov).
Trener: Mikola Pavlov.
Strijelci: 0:1 – Kulach (10), 1:1 – Delić (13 – 11 m).
Sudac: Stanić. Pomoćnici: Dević i S. Rođak-Karšić. Četvrti: Fijok.
Gradski stadion.
Gledatelja: 500.
U posljednjoj provjeri prije početka novog prvenstva Slaven Belupo je ugostio ukrajinskog prvoligaša Illichivetsa i odigrao neodlučeno – 1:1.
Gosti su prvi došli u vodstvo pogotkom kapetana Kulacha u 10. minuti, da bi Koprivničanci izjednačili tri minute kasnije.
U kaznenom prostoru Ukrajinaca nepropisno je zaustavljen Delićii sudac Stanić opravdano je dosudio najstrožu kaznu. Siguran realizator bio je Delić za 1:1.
Do kraja prvog dijela igre gledali smo izjednačenu igru u kojoj su obje momčadi imale nekoliko poluprigoda, ali bez prave završnice.
U nastavku susreta umjesto Fuštara i Glavine u igru su ušli Vugrinec i Grgić koji su donijeli određenu prevagu, no mreža gostiju više se nije “tresla”. Najbolje prigode za našu momčad u drugom poluvremenu propustili su Ozobić i Filipović tako da je utakmica završila bez pobjednika.
Koprivničkom gledateljstvu prvi put se predstavio i novi igrač Barišić koji je došao iz mostarskog Zrinskog, dok zbog ozljeda nisu nastupili Crepulja i Gregurina, te Čanađija koji će promijeniti sredinu za novčanu odštetu koju će dobiti Slaven Belupo.