SLAVEN BELUPO II – RIJEKA II 0:0

24.01.2008.


SLAVEN BELUPO II: Rodić, Lončar, J. Vručina, Ajduković, Šimunić, Šego, Gregurina, Purić, Erić, Pavec, Krolo (još su igrali: Bulić, Vranjković, Vukonić, Tepurić)

Trener: Krunoslav Jurčić

RIJEKA II: Radman – Bertoša, B. Vladušić, Turkalj – Butorac, Baković, Kreilach, Andre Luis – J. Vladušić, Ramadani – Božić (još su igrali: Prskalo, Erceg, Pilčić, Bajramović, Miškulin, Pejić, Tadejević)

Trener: Zlatko Dalić

U prijateljskoj pripremnoj utakmici odigranoj u četvrtak u Poreču, kombinirane momčadi Slavena Belupa i Rijeke odigrale su bez pobjednika, 0:0. Treneri oba kluba prigodu su na ovoj utakmici dali mladim igračima, kao i igračima koji su stigli na probu.
Slaven Belupo u Poreču ostaje na pripremama do nedjelje, a u subotu je na rasporedu prijateljska utakmica sa slovenskim prvoligašem MIK CMC Publikumom, s početkom u 15 sati.