SLAVEN BELUPO II – RADNIK LEGEA 2:2

09.03.2011.


SLAVEN BELUPO: Nurković, Frljužec, Kokalović (od 66. Grabar), Šestak, Ivanović, Gregurina, Papa (od 46. Havojić), Marčinković (od 46. Potroško), Jurakić (od 46. Kuprešak), Poredski, Bušić.

Trener: Pavo Crnac.

RADNIK LEGEA: Galović, Pažin, Glasović, polovanec, Jakirević, Jurjević, Vinčić, Kiš, Petrović, Šimić (još su igrali: Franjić, Klarić, Sesar, Vukić, N. Kovačević, Kulji, ćorluka, Knežević, Pisačić, K. Kovačević, Karatović).

Trener: Goran Lacković.

Sudac: Šimčić. Pomoćnici: Novak i Fazlić (svi Koprivnica).

Strijelci: 0:1 – Polovanec (5), 0:2 – Kiš (35), 1:2 – Marčinković (41), 2:2 – Bušić (42).

Izvješće:

U prijateljskoj utakmici na igralištu s umjetnom travom gradskog stadiona kombinirana momčad Slavena Belupa ugostila je hrvatskog trećeligaša Radnik Legea iz Sesveta.
Gosti su već u 5. minuti poveli pogotkom Polovanca, a na 0:2 povisio je Kiš. Pri kraju prvog poluvremena rezultat je smanjio Marčinković u 41. minuti, a dvije minute kasnije izjednačio je Bušić – 2:2.
U drugom poluvremenu Slaven je imao nekoliko vrlo dobrih prigoda za pobjednički rezultat, ali ih njegovi napadači nisu iskoristili. Najbliže trećem pogotku bio je Havojić, ali je njegov udarac završio u vratnici.