SLAVEN BELUPO II – OMIŠALJ 2:0

24.01.2011.


Nakon jučerašnje izgubljene prijateljske utakmice s Rijekom (1:0), trener Slavena Belupa Mile Petković danas je u susretu s nižerazrednim Omišljem izveo pričuvnu postavu u kojoj je nastupilo nekoliko juniora, koji se također nalaze na pripremama na Krku.
Famaceuti su bili uvjerljivo bolja momčad svih 90 minuta i po vrlo jakoj buri pobijedili 2:0. Vodeći pogodak dao je Kuprešak već u 8. minuti, a konačni rezultat (2:0) postavio je Atlija u 60. minuti igre. Ostali igrači našeg kluba u vrijeme utakmice održali su trening.
U srijedu 26. siječnja Slaven Belupo će igrati svoju posljednju kontrolnu utakmicu s hrvatskim trećeligašem Krkom s početkom u 14.30 sati, a dan kasnije vraća se u Koprivnicu.
SLAVEN BELUPO II: Marković, Marčinković, Bubnjić, Šestak, Geneg, Brlek, Papa, Kuprešak, Atlija, Jurković, Frljužec. Trener: Pavo Crnac.