SLAVEN BELUPO IGRA SA ZADROM

07.11.2012.


Danas su u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza izvučeni parovi četvrtfinala kupa u kojem će se Slaven Belupo ogledati sa Zadrom s kojim u subotu igra prvenstvenu utakmicu na njegovom stadionu.

Farmaceuti će prvo gostovati kod Zadrana (20. studenoga), a uzvrat će se igrati u Koprivnici (28. studenoga).
Zadovoljni smo ždrijebom iako smo mogli i bolje proći, da smo recimo dobili trećeligaša GOŠK-a iz Dubrovnika. Ipak vjerujem u našu momčad i mislim da je u postocima 60:40 u našu korist i da ćemo se uvrstiti u polufinale – kratko je rekao direktor Slavena Belupa Zvonimir Šimunović, te dodao:
Ne treba zaboraviti da su Zadrani iz kupa izbacili Dinamo što je bilo najveće iznenađenje osmine finala, a kako Zadrani izgledaju vidjet ćemo već u subotu kada s njima igramo prvenstvenu utakmicu – zaključio je Zvonimir Šimunović.
Ostali parovi: Zelina – Hajduk, Cibalia – Osijek, GOŠK – Lokomotiva.