Slaven Belupo i Vojvodina remizirali

11.07.2023.


Nogometaši Slaven Belupa odigrali su i posljednju pripremnu utakmicu u sklopu drugog dijela priprema. Snage su odmjerili sa srpskim prvoligašem Vojvodinom i u Slovenskim Konjicama remizirali rezultatom 1:1.

Dobro je naša momčad otvorila utakmicu i povela već u 5. minuti. Hoxha je pucao glavom nakon jednog kornera, a Lamine, igrač na probi, skrenuo loptu s dva metra udaljenosti i zabio gol za 0:1. Vojvodina je imala dvije prilike da se vrati u susret, no Marković je sačuvao svoju mrežu netaknutom. Isto mu nije uspjelo u 42. minuti kada je Zukić zabio za 1:1.

U nastavku susreta nismo vidjeli golove, iako su obje momčadi imale svoje prilike. Uglavnom su pokušaji bili iz daljine, ali nedovoljno precizni.

Našim igračima slijedi put u Koprivnicu i odmor do četvrtka, a u petak gostovanje kod Rijeke na Rujevici u još jednoj prijateljskoj utakmici.

Prijateljska utakmica, Slovenske Konjice, Slovenija, 11.7.2023.

FK Vojvodina – NK Slaven Belupo 1:1 (1:1)

VOJVODINA: Carević – Lazarević, Crnomarković, Busnić, Antonijević – Zukić, Kajević, Nikolić – Malabašić, Čumić, Kabić. Klupa: Puškić, Traore, Petković, Miletić, Bukinac, Radulović, Baraye, Ivanović, Jovanović. Trener: Radoslav Batak.

SLAVEN BELUPO: Marković (od 75. Jesenović) – Krušelj (od 54. Bosec), Eškinja, Hlevnjak, Martinaga – Mioč, Bautista (od 54. Mađarić), Hoxha (od 75. Boras), Crnac – Diaz (od 60. Herceg), Lamine (od 54. Šakota). Trener: Ricardo Moniz.

Suci: Romih Marko, Šašivarević Ermin, Pirečnik Rok.