SLAVEN BELUPO I TRENER ŽELJKO KOPIĆ PRODUŽILI UGOVOR

02.03.2017.


Danas prije podne Slaven Belupo i njegov trener Željko Kopić produžili su vjernost do lipnja 2019. godine, tako da su otklonjene sve dvojbe o tome tko će voditi koprivničkog prvoligaša u nadolazećem razdoblju.
U ime kluba novinarima je to na pressici prije odlaska u Pulu na prvenstveni susret s Istrom 1961 obznanio tehnički direktor kluba Robert Kerovec nakon čega je trener Željko Kopić rekao:
Sve smo vrlo brzo dogovorili i to bez ikakvog zastoja tako da ćemo ja i moj suradnik Zlatko Bašić nastaviti s radom i nakon završetka sezone. Za mene kao trenera najvažnije da su klubu i meni ciljevi isti, kao i ideje kada je riječ o napretku i stvaranju još kvalitetnije momčadi – kratko je kazao Željko Kopić.
Ovakav rasplet bio je očekivan jer su u našem klubu, kako nam je rekao njegov direktor Zvonimir Šimunović vrlo zadovoljni radom trenera Kopića i njegovog suradnika Zlatka Bašića, koji nastoje da Slaven Belupo bude još bolji prvoligaš i da igra još kvalitetniji nogomet.