Slaven Belupo i Tehničar remizirali u prijateljskoj utakmici

30.03.2022.


Slaven Belupo i Tehničar remizirali su danas na Starom bregu u Cvetkovcu u prijateljskoj utakmici. Rezultat susreta bio je 1:1. Domaćin je poveo preko Hlišća u 47. minuti, dok je naša momčad izravnala preko Brkovića koji je bio precizan iz jedanaesterca u 67. minuti. Trener Zoran Zekić pružio je priliku svim igračima koje je imao na raspolaganju, a Slavenaši se treninzima i pripremi za Lokomotivu vraćaju već sutra.

Hvala Cvetkovčanima na odličnom, kao i uvijek, gostoprimstvu. Tehničaru želimo sreću u nastavku sezone.

Cvetkovec, 30.3.2022, prijateljska utakmica

Tehničar – Slaven Belupo 1:1

Tehničar: Mrmić, Belaj, Draguljić, Vukonić, Strajnić, Ernečić, Grubešić, Mouzes, Hudak, Milek, Hlišć. Još su igrali: Markušić, Balaško, Bos, Tair, Baku, Mesar, Tkalec, Kosir, Bukvić. Trener: Roman Sović.

Slaven Belupo: Marković – Hlevnjak, Eskinja, Goda, Utin – Mlinarić, Marina, Svržnjak – Mađarić, Krstanović, Zapata. Još su igrali: Sušak – Tepšić, Paracki, Soldo – Bosec, Kvržić, Brković, Liklin, Crnac – Hoxha, Bogojević. Trener: Zoran Zekić.

Foto: Luka Krušec/Klikaj.hr