Slaven Belupo i Rudeš remizirali

19.01.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u drugoj su prijateljskoj utakmici igranoj u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva remizirali s Rudešom. Rezultat na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš  nakon 90 minuta bio je 1:1. Našu je momčad u 29. minuti u prednost doveo Zvonarek, dok su gosti preko Gudelja u 59. postavili konačan rezultat. Nova utakmica Slaven Belupo čeka u subotu kada će od 14 sati u Koprivnici ugostiti Inter iz Zaprešića.

Prijateljska utakmica:

Koprivnica, 19.01.2022.

NK Slaven Belupo – NK Rudeš 1:1 (1:0)

Slaven Belupo: Sušak – Božić, Paracki, van Bruggen – Bosec, Brković, Marina, Goda – Laušić – Krstanović, Zvonarek. Još su igrali: Vuković, Hlevnjak, Ganžulić, Soldo, Utin, Grgić, Vuić, Mlinarić, Crnac, Vitinho, Hadžić, Marcos. Trener: Zoran Zekić.