Slaven Belupo i Križevci remizirali u prijateljskoj utakmici

01.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa danas su u prijateljskoj utakmici igranoj u Križevcima remizirali s istoimenim domaćinom rezultatom 2:2.

Križevci su poveli u 11. minuti kada je Lisjak poentirao za 1:0, a u 28. minuti Nikolić je zabio za 2:0. Naša je momčad samnjila rezultat deset minuta kasnije kada je Zirdum nakon jednog kornera glavom zabio za 2:1. Izjednačenje smo vidjeli u 56. minuti kada je Hadžić bio precizan za 2:2. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Sastav Slaven Belupa: Marković – Hlevnjak, Zirdum, van Bruggen, Goda – Paracki, Kocijan, Brković – Grgić, Krstanović, Laušić. Drugo poluvrijeme: Sušak – Bogojević, Soldo, Muratović, Utin – Glavčić, Marina, Mlinarić – Bosec, Hadžić, Monjac. Trener: Zoran Zekić.

Foto: Prigorski.hr / Željko Picig