Slaven Belupo i Inter remizirali u trening utakmici

23.05.2020.


Nogometaši Slaven Belupa remizirali su u trening utakmici s Interom. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 1:1, a pogodak za našu momčad postigao je Bogojević.

Prvo poluvrijeme pripalo je u potpunosti našoj momčadi te je zasluženo na odmor otišla s minimalnom prednošću. Prvi je na utakmici zaprijetio Krstanović u 9. minuti kada je njegov udarac otišao iznad grede. Napadač naše momčad pokušao je i nekoliko minuta kasnije, ali je Matković odličnom reakcijom spasio svoja vrata. Sljedeće dvije velike prilike imao je Bogojević. U 25. minuti nije bio precizan iskosa s lijeve strane, dok je u 36. minuti propustio realizirati situaciju 1 na 1 s golmanom gostiju nakon lijepe asistencije Krstanovića. I kada je izgledalo da će se na poluvrijeme otići bez pogodaka, u sudačkoj nadoknadi Bogojevićev udarac s 12-ak metara završio je u donjem desnom kutu gola Intera za 1:0. Gosti su zaprijetili tek jednom u prvih 45 minuta, ali je Filipović bio na visini zadatka i ostavio svoju mrežu netaknutom.

U prvih 15-ak minuta drugog poluvremena nismo vidjeli velikih prilika, a onda su oba trenera zamijenila sve svoje igrače. U 68. minuti gosti su izjednačili preko Zamourija koji je bio precizan s ‘bijele točke’ za 1:1. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je današnji trening susret završio remijem.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš, 23.05.2020.

NK Slaven Belupo – NK Inter 1:1 (1:0)

NK Slaven Belupo: Filipović, Međimorec, Lulić, Bačelić Grgić, Glavčić, Jeffren, Paracki, Lima, Mikulić, Krstanović, Bogojević. Klupa: Slukić, Soldo, Božić, Goda, Delić, Havelka, Šego, Brković, Radivojević, Liklin, Čovo. Trener: Tomislav Stipić.

NK Inter: Matković, van Bruggen, Soldo, Postonjski, Mlinar, Tsonev, Mamut, Nekić, Bosec, Mazalović, Benčić. Klupa: Hađžikić, Savić, Barić, Rom, Marasović, Bilobrk, Mitrović, Vušković, Zamouri, Vego. Trener: Tomislav Ivković.

Suci: Marko Zebec, Sanja Rođak Karšić, Marko Stolnik.

Strijelci: 1:0 Bogojević 45′, 1:1 Zamouri 68′