Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac nakon više od sedam godina, Pejin glavni sudac

24.08.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka od 20 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Hrvatski dragovoljac. Utakmica će se igrati u sklopu 7. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a bit će to prvi međusobni prvenstveni susret ovih dviju momčadi nakon više od sedam godina i susreta u Sigetu koji je 5. travnja 2014. završio rezultatom 3:3. Trenutno je naša momčad osmoplasirana s pet bodova i gol razlikom 4:6, dok je Hrvatski dragovoljac posljednji bez osvojenog boda i gol razlikom 6:19.

Glavni sudac utakmice bit će Tihomir Pejin (Donji Miholjac), dok će njegovi pomoćnici biti Marjan Tomas (Osijek), Kristijan Novosel (Valpovo) i Andrej Burilo (Osijek). VAR sudac bit će Zdenko Lovrić (Đakovo), a AVAR Kruno Šarić (Županja).

Utakmica će se igrati s početkom u 20:00, a ulaz će biti dozvoljen svim gledateljima s COVID putovnicom koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni

– ako ste preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)