Slaven Belupo i Gorica zamijenili domaćinstva

19.07.2018.


Slaven Belupo i Gorica zamijenili su domaćinstva za prva dva kruga Prve hrvatske nogometne lige. Budući da radovi na glavnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek-Apaš neće biti gotovi do drugog prvenstvenog kola utakmica između Slaven Belupa i Gorice igrat će se 4. kolovoza u Velikoj Gorici s početkom u 17:30, dok će se utakmica 11. kola između istih protivnika igrati u Koprivnici.

– S obzirom na to da smo u rekonstrukciju glavnog travnjaka uložili velika sredstva, odlučili smo zatražiti zamjenu domaćinstva. Radovi kasne zbog čestih padalina i nepovoljnih vremenskih uvjeta koji su zadesili Koprivnicu posljednjih mjesec dana pa smatramo da je bolje biti strpljiv, nego riskirati i u drugom kolu igrati u Koprivnici i tako potencijalno uništiti ovo veliko ulaganje. Zahvaljujemo klubu iz Velike Gorice što nam je izašao u susret – rekao je direktor kluba Zvonimir Šimunović.