Slaven Belupo i Business for business d.o.o. potpisali sponzorski ugovor

23.04.2019.


Nogometni klub Slaven Belupo i Business for business d.o.o. potpisali su sponzorski ugovor. B4B d.o.o. certificirani je SAP partner za isporuku SAP softverskih proizvoda te pružanja usluge implementacije, a svoju tradiciju gradi već 14 godina.

– Trenutno smo najveća regionalna tvrtka za implementaciju i održavanje SAP rješenja s preko 60 visoko obrazovanih zaposlenika od čega više od 50 SAP konzultanata. Važno je naglasiti da smo bili odgovorni za razvoj hrvatske i bosanske verzije i to je razlog zbog čega smo često bili angažirani na roll-out projektima velikih globalnih kompanija.

Direktor kluba Zvonimir Šimunović bio je zadovoljan nakon potpisa ugovora s novim sponzorom kluba.

– Drago mi je da su ljudi iz B4B-a prepoznali Slaven Belupo kao potencijal za suradnju. Želim im poželjeti dobrodošlicu u klub u nadi da je ovo tek početak i da ćemo u budućnosti surađivati još bolje i opširnije – poručio je Zvonimir Šimunović.