SLAVEN BELUPO – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0

27.01.2018.


Arena kup

Nakon što je u prvom kolu s Inter Zaprešićem odigrao neodlučeno (3:3), te u drugom nastupu izgubio od banjalučkog Borca (1:0), u posljednjoj utakmici grupe Ceja u sklopu medulinskog Arena kupa Slaven Belupo je uvjerljivom igrom svladao drugoligašku momčad Hrvatskog dragovoljca – 3:0.
Vodeći pogodak za naš sastav postigao je Puclin dok je na 2:0 povisio Vidović. Konačni rezultat – 3:0 postavio je Mladen u posljednjoj minuti susreta. Naša momčad imala je prilika za još uvjerljiviju pobjedu.
Trener Tomislav Ivković i s Hrvatskim dragovoljcem dao je prigodu svim raspoloživim snagama, osim igračima koji nisu mogli nastupiti zbog lakših ozljeda.

SLAVEN BELUPO: Marković, Kitanovski, Međimorec, Musa, Goda, Vidović, Trebotić, Puclin, Dolček, Ivanovski, Delić (još su igrali: Kurtanjek, Rebernik, Jovičić, Šarlija, Vrljičak, Katić, Purić, Arap, Brković, Mladen, Bogojević)
Trener: Tomislav Ivković

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Gudelj, Puljić, M. Filipović, Jajčinović, Bilić, Žitnjak, Čavar, Hanžek, Čavić, Bukvić, Burić (još su igrali: Šolčić, Šoša, Mrkalj, T. Filipović, Šutalo, Majstorović, Andrašević, Sunagić, Topuzović, Đurić, Meglaj)
Trener: Igor Pamić

Strijelci: 1:0 – Puclin (25), 2:0 – Vidović (48), 3:0 – Mladen (90)
Sudac: Bruno Marić (Daruvar). Pomoćnici: Robi Kezele (Rijeka) i Vedran Jelinčić (Kastav)