SLAVEN BELUPO – HARKOV 1 : 0

03.02.2007.


Slaven Belupo ostvario je i drugu pobjedu u trećoj utakmici u sklopu zimskih priprema u Turskoj. Naša momčad je u subotu u Sideu rezultatom 1:0 svladala ekipu Harkova, člana prve ukrajinske lige. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Petar Bošnjak u 37. minuti, nakon ubačaja Daria Bodrušića i pogreške vratara Hudjamova. Slaven Belupo odigrao je vrlo dobro i stvorio još niz dobrih prigoda, ali vratar Harkova zaustavio je nekoliko udaraca naših igrača. Slaven Belupo će u utorak odigrati ćetvrtu prijateljski utakmicu u Turskoj, protivnik će biti AB Kopenhagen, član druge danske lige. Povratak u Koprivnicu predviđen je za srijedu.

Slaven Belupo: Nikoloski – Poldrugač, Radeljić, Kristić, Bodrušić – Posavec, Sopić, Mumlek (od 73. Poljak) – Bošnjak (od 79. Jambrušić), Zahora (od 73. Dodik), Vručina (od 78. Delić). Trener: Elvis Scoria.

Harkov: Hudjamov, Maksimov, Komarnitskij (od 46. Samborski), Rojok, Smalko (od 63. Vojtenko), Sokolenko, Pankovets (od 66. Burajk), Anderson (od 46. Ibragimov), Lashenkov (od 46. Grinchenko), Gunchak, Tselush. Trener: Vladimir Bezsonov.

Strijelac: 1:0 Bošnjak (37).