SLAVEN BELUPO – HAJDUK IGRAT ĆE 10. TRAVNJA U 17 SATI

03.04.2013.


Kako je dogovorom Slavena Belupa i Hajduka zbog vodom natopljenog i snijegom pokrivenog travnjaka odgođena prva polufinalna utakmica Hrvatskog kupa koja se večeras trebala igrati na Gradskom stadionu, klubovi su sporazumno odlučili da se ovaj susret igra u srijedu 10. travnja.
Prema jučerašnjem dogovoru utakmica se trebala igrati u isto vrijeme, dakle u 19 sati no danas ujutro u Slaven Belupo je iz splitskog kluba stigla zamolba da se susret igra dva sata ranije, odnosno u 17 sati, kako bi nogometaši Hajduka stigli na vrijeme u Zagreb odakle će zrakoplovom produžiti za Split.
Naš klub je prihvatio zamolbu Splićana tako da će se utakmica Slaven Belupo – Hajduk igrati 10. travnja u 17 sati, što je potvrdila i Komisija za natjecanje HNS-a.