SLAVEN BELUPO GOSTUJE U ZMIJAVCIMA

25.08.2017.


Hrvatski nogometni kup

Jučer su određeni parovi, prema koeficijentu klubova, 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa čije će se utakmice igrati 20. rujna.

Slaven Belupo će tako gostovati kod Croatije u Zmijavcima koja se natječe u Trećoj hrvatskoj ligi – jug.

Od klubova s područja naše županije u 1/16 finala uvrstio se i Borac iz Imbriovca koji je u pretkolu spomenutog natjecanja pobijedio momčad Karlovca, a suparnik će mu biti vodeća momčad prvoligaškog prvenstva GNK Dinamo. Utakmica će se igrati u Imbriovcu.

U ostalim susretima sastaju se: Vrbovec – Rijeka, Oriolik – Hajduk,Bedem (Ivankovo) – Lokomotiva, Sesvete – Split, Nehaj – Osijek, Đakovo Croatia – Istra 1961, Varaždin – Cibalia, Slavonija – Zadar, Nedelišće – Inter Zaprešić, Bjelovar – Zagreb, Rudeš – Vinogradar, Zagora (Unešić) – Šibenik, Gorica – GOŠK (Dubrovnik) i Novigrad Istarski – Zelina.