SLAVEN BELUPO GOSTUJE KOD VINOGRADARA

28.10.2014.


U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Slaven Belupo će u srijedu gostovati u Mladini gdje će se sastati s domaćim četvrtoligašem Vinogradarom (14 sati).

Farmaceuti su favoriti u ovom susretu i očekuje se njihov siguran prolaz u daljnje natjecanje. Za očekivati je da će trener Elvis Scoria u Mladini izvesti sastav s kojim će u subotu u prvenstvenom susretu na koprivničkom stadionu dočekati Rijeku.

U ostalim utakmicama osmine finala kupa sastaju se: Istra – Šibenik (igra se u utorak u 17 sati), dok će se u srijedu ogledati:Opatija – Dinamo (14.00), Novigrad – Hajduk (14.00), GOŠK – Rijeka (14.00), Zadar – Varaždin (17.00), Lokomotiva – Cibalia (17.00), Split – Osijek (17.00).

Ako po isteku regularnog dijela igre utakmica završi bez pobjednika, igrat će se produžeci 2 x 15 minuta, a potom su zadnja opcija jedanaesterci.