Slaven Belupo golovima Lime i Ejupija svladao Rudeš

15.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici svladali Rudeš rezultatom 2:0. U utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, drugoligaš je pružio vrlo dobar otpor u prvom poluvremenu u kojem nismo vidjeli golove.

U nastavku susreta naša je momčad stigla do pobjede golovima Lime i Ejupija. Prvi je iskosa s desne strane pogodio drugi kut gola Rudeša za 1:0 u 55. minuti, dok je Ejupi u 78. okrunio lijepu akciju mirno realiziravši šansu za 2:0. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš – Prijateljska utakmica

NK Slaven Belupo – NK Rudeš 2:0

NK Slaven Belupo: Filipović, Zirdum, Božić, Mikulić, Lulic, Glavčić, Nowak, Puclin, Goda, Delić, Krstanović. Klupa: Ježina, Martinaga, Ejupi, Bačelić Grgić, Srbljinović, Brković, Mateus, Radivojević, Karamarko, Iharoš. Trener: Tomislav Stipić.

NK Rudeš: Banić, Burić, Manenica, Aliyu, Mesarić, Prpić, Erick, Burić, Amoateng, Gorupec, Jurić. Klupa: Marić, Zorica, Hodak, Uzelac, Brekalo, Tominac, Zoungrana, Goričan, Havojić, Čabraja, Marković, Pintur, Kćira. Trener: Marko Babić.