Slaven Belupo dva puta sa Šibenikom u pet dana

19.10.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka gostovati na Šubićevcu kod Šibenika. Utakmica će se igrati u sklopu 13. kola Hrvatski Telekom Prve lige s početkom u 18 sati, a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici u četvrtom kolu, rezultat je bio 1:1. Pogodak za našu momčad postigao je Monjac. Šibenik je trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva sa 13 bodova, sedam više od Slaven Belupa koji se nalazi na devetom mjestu.

Glavni sudac utakmice bit će Igor Pajač (Zelina), dok će njegovi pomoćnici biti Vedran Đurak (Stupno), Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Goran Pečarić (Zagreb). VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a AVAR Igor Krmar (Zagreb).

Bit će to prvi od dva susreta koja će Slaven Belupo i Šibenik igrati u samo pet dana. U utorak od 17:30 snage će odmjeriti u 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa.