SLAVEN BELUPO – DUBRAVA IGRAT ĆE U UTORAK U LEGRADU

05.02.2018.


Nakon subotnje prijateljske utakmice s mađarskim prvakom Ferencvarose u Budimpešti, nogometaši Slavena Belupa danas su nastavili s treninzima na koprivničkom stadionu.
Trener Tomislav Ivković zadovoljan je igrom s mađarskim prvakom jer je momčad djelovala vrlo sigurno, stvarala prigode uz postignute pogotke Ivanovskog i Vidovića, iako je izgubila minimalnim rezultatom – 3:2.
S obzirom na kvalitetu Ferencvarosa bila je to “generalka” naše momčadi uoči prve prvenstvene proljetne utakmice s Interom u Zaprešiću 9. veljače (petak), no Ivković još jednom želi provjeriti igrače koji nisu nastupili u Budimpešti kao i one koji su s Mađarima imali manju minutažu.
Tako će sutra (utorak) Slaven Belupo imati još jedan prijateljski susret u kojem će mu suparnik biti hrvatski trećeligaš zagrebačka Dubrava, a s obzirom na vremenske zimske uvjete utakmica će se igrati u Legradu s početkom u 13 sati.