SLAVEN BELUPO DANAS SE VRATIO IZ TURSKE

01.02.2013.


Farmaceuti su završili devetodnevne pripreme u turskoj Antalyji i danas poslije podne u 17 sati sletjeli su zrakoplovom u bečku zračnu luku, odakle su autobusom došli do Koprivnice.

Na priprema u Turskoj u četiri prijateljske utakmice farmaceuti su s ruskim prvoligašem Kryla Sovjetov odigrali 0:0, pobijedili Azerbajdžanski Simurq 3:0, dok su sa ruskim drugoligašem Sibirom izgubili 4:2, a poljskim prvoligašem Pogonom 2:0.
U subotu i nedjelju nogometaši našeg kluba imat će slobodne dane, a u ponedjeljak će nastaviti s pripremama za proljetni dio prvenstva.
U srijedu (6. veljače) na koprivničkom stadionu (najvjerojatnije na igralištu s umjetnom travom) igrat će protiv drugoligaša Vinogradara, dok će 9. veljače gostovati kod austrijskom prvoligaša Sturma u Grazu, što će im biti posljednja provjera uoči prvenstvene utakmice s Hajdukom – 16. veljače u Koprivnici.